Je tomu už 12 let, co západní demokraté vraždili nevinné...

26.03.2011 13:11

 

Ve čtvrtek 24. března 2011 přesně v osm hodin večer uplynulo dlouhých dvanáct let od hrůzné chvíle, kdy letouny severoatlantické aliance zahájily protiprávní bombardování Jugoslávie. Teroristický útok, který byl panem Havlem označen za humanitární, měl dle výkladu zkorumpovaných západních novinářů a mocipánů zabránit dalšímu páchání zločinů Srbů na albánském obyvatelstvu na Kosovu. Skutečnost, že zločiny páchali naopak Albánci na Srbech (např. kupčení s lidskými orgány za tím účelem zabitých Srbů a dokonce i Čechů, obchod s drogami zásobující pomalou celou Evropu, atd. - viz. svobodné internetové zdroje, je jich dostatek), nikoho nezajímala, ba dokonce byla zamlčována.

 

  Hořící Bělehrad po náletu NATO v roce 1999.

 

I teď, v roce 2011 se ptáme, čím se srbští muži, ženy a děti provinili, že museli zemřít? Co udělali? Byli to snad oni, kdo rozpoutal boje na Kosovu a Metohiji?

V jakém světě to žijeme, že válečný zločinec Javier Solana namísto, aby se zpovídal ze svých zločinů před Mezinárodním trestním tribunálem v Haagu dostane Nobelovu cenu za mír? Jak je možné, že zmíněný trestní dvůr nesoudí albánské teroristy v čele s Hashimem Thacim, dnešním premiérem pseudostátu Kosovo? Kde je právo a spravedlnost?

 

Radim Panenka

 

Vzpomeňme na ony události poslechem hymny Republiky Srbsko: