Láká vás práce v Národním muzeu? Zapojte se do dobrovolnického programu!

22.02.2015 08:35

Nový dobrovolnický program zaujme každého, kdo hledá smysluplné využití volného času

V rámci nového dobrovolnického programu se mohou zájemci podílet na chodu Národního muzea. Program je vhodný pro všechny; studenty hledající odbornou praxi, seniory se zájmem o uplatnění v kultuře a každého, kdo hledá smysluplné a naplňující využití svého volného času.

Neplacená dobrovolnická práce umožňuje poznat významnou kulturní instituci, získat pracovní zkušenosti a reference do životopisu i potkat zajímavé lidi.

Dobrovolníci mohou muzeu pomoci s celou řadou zajímavých činností – s odbornou prací, jako je zpracování sbírkových fondů, asistováním při přípravě programů pro veřejnost, s administrativou či dalšími aktivitami. Sami si dle svých možností určí, zda jim vyhovuje dlouhodobá či krátkodobá spolupráce.

Jak se zapojit?

Detailní informace, kontakty a výpis aktuálně nabízených dobrovolnických pozic naleznete na našem webu na stránce: Dobrovolnický program

>> Chcete si vyzkoušet digitalizaci archiválií, zapojit se do třídění sbírky svatých obrázků z 19. století, nebo provádět v muzeu České loutky a cirkusu? I takové zkušenosti nabízíme.
 
Národní muzeum uvítá v kolektivu nové zájemce o spolupráci, kterým se vždy pokusí maximálně vyjít vstříc v hledání vhodné pracovní aktivity. Dobrovolníkům samozřejmě poskytneme odpovídající zaškolení i průběžnou podporu. Dobrovolnický program je určen pro osoby starší 18 let.


https://www.nm.cz/obrazek.php?id=2737-4-2-2015-nahled.jpeg