Nové číslo časopisu SLOVAN

21.03.2015 20:03

    Dnešek je dnem poezie a my přicházíme s poetickou zprávou. Konečně se nám podařilo vydat další číslo časopisu Slovan. Mnozí z Vás na něj již čekáte delší dobu, ono také měl vyjít již před čtrnácti dny, avšak menší zpoždění v tomto případě rozhodně nebylo na škodu. A proč? Ptáte se. Inu protože náš časopis dostal mírně obměněný kabát. Nový Slovan má klasické rozměry, na které jste zvyklí, ale změlnila se obálka. Ta již není na obyčejném papíru, ale je tištěna na lesklý papír. Stejně tak jsou ořezané stránky, takže za sebou hezky lícují a Slovan tedy dostal podobu spíše malého sborníku, než periodického plátku.

    S tímto číslem přichází i nové změny v ceníku našeho nakladatelství. Ceny jsou upraveny podle stupně Vašeho zapojení se do Slovanského kulturního institutu. Slevy z naší nabídky, které získáte ve chvíli, kdy si pořídíte předplatné, jsou následující: Předplatitel 10%, Instituce (která si zařídí předplatné Slovana) 15%, člen Slovanského kulturního institutu 20%.

Příklad:

    Jste-li předplatitel, tak při nákupu knih (v našem nakladatelství) v hodnotě 500 Kč zaplatíte jen 450 Kč. Jste-li instituce, která má zařízeno předplatné, tak byste při stejném nákupu zaplatili jen 425 Kč. A pokud budete členem SKI, tak zaplatíte pouze 400 Kč.

    Tento ceník je zveřejněn i v sekci Publikace.

    Roční předplatné časopisu Slovan činí 290 Kč a obsahuje: čtvrtletník Slovan (+ poštovné), zasílání informací a pozvánek na akce SKI, snížené vstupné na vybrané akce SKI a slevy při nákupu v nakladatelství SKI.

 

Za redakční radu

Jindřich Žák - sekretář SKI